Známé osobnosti ve vysílání rádia ImpulsNa rádiu Impuls můžete v roli moderátorů slyšet i některé známé osobnosti, které se objevily i na televizních obrazovkách. Ze současných moderátorů Impulsu patří k těm nejznámějším např. Petr Vondráček, který hrál i v televizním seriálu Velmi křehké vztahy nebo Vlasta Korec, jenž dříve moderoval oblíbenou reality show Vyvolení. Z dalších známých osobností se na rádiu Impuls můžete setkat např. s výživovým poradcem Petrem Havlíčkem, který tu moderuje pořad Buďte fit nebo se Zuzanou Bubílkovou, která má na Impulsu pořad Co Vy na to, Zuzano? V minulosti na rádiu Impuls působil i oblíbený moderátor Václav Moravec, kterého diváci znají např. z televize Galaxie, kde moderoval talkshow Otázky a odpovědi, nebo z obrazovek veřejnoprávní ČT, kde již mnoho let uvádí politickou diskusi Otázky Václava Moravce.

ČT24 je zpravodajský televizní kanál.

Aktuální playlist rádia Impuls na internetu

Pokud Vás zajímá, co se právě na rádiu Impuls hraje a jaká hudba se na něm hrála v posledních hodinách, aktuální playlist naleznete vždy na webových stránkách tohoto rádia hned na úvodní stránce webu. V rámci playlistu uvidíte vždy poslední odehrané písničky za cca hodinu a půl zpátky a můžete si u každého z nich pustit i jeho krátkou ukázku.

Sleduju seriály online zcela zdarma.

Rádio Impuls a soutěže o ceny

Atraktivní součástí vysílání rádia Impuls jsou i různé soutěže o atraktivní ceny. Asi tou nejznámější je oblíbená soutěž Haló, tady Impulsovi, která probíhá vždy v rámci ranního vysílání mezi pátou až devátou hodinou. Její princip spočívá v tom, že moderátor pořadu zavolá jednomu vylosovanému účastníkovi soutěže a ten musí ihned říct Haló tady Impulsovi. Pokud tento úkol splní, získá výhru. Tu může vzápětí ještě zdvojnásobit, pokud správně odpoví na další otázku, kterou mu moderátor položí.Poslechovost rádia Impuls

S počtem svých posluchačů může být rádio Impuls maximálně spokojené – už řadu let se stále drží na špici žebříčku poslechovosti a zatím nic nenasvědčuje tomu, že by se tento stav měl v nejbližší době nějak změnit. Na druhém místě za rádiem Impulsem následuje Evropa 2, třetí je pak Čro Radiožurnál.

Rádio Impuls na internetu a sociálních sítích

Webové stránky rádia Impuls najdete na adrese www.impuls.cz. Stránky obsahují spoustu informací a zajímavostí o tomto rádiu, nechybí na nich online vysílání, seznam moderátorů, programové schéma, aktuální playlist, vysílací frekvence a spousta dalších zajímavostí. Součástí webu je i živá webkamera, přinášející pohled do vysílacího studia Impulsu. Co se týká sociálních sítí, tak rádio Impuls má svoje profily na Facebooku nebo na Google+. Pokud tedy máte tuto stanici rádi a zmíněné sítě používáte, můžete si na nich toto rádio přidat do oblíbených a mít tak více informací o jeho vysílání a různých zajímavých akcích.

Rádio Impuls a jeho druhá stanice

V září roku 2015 spustilo rádio Impuls provoz svojí druhé stanice pod názvem Český Impuls. Ten je zaměřený spíše na starší posluchače a tomu odpovídá i jeho programové schéma a hudební playlist – ve vysílání rádia Český Impuls převažuje česká hudba ze 70. a 80.let a z první poloviny 90.let dvacátého století. Kromě hudby nechybí v programu ani mluvené slovo, které je zastoupeno především zpravodajstvím. Pokud máte rádi českou hudbu a rádi posloucháte největší české hity, mohl by se Vám program rádia Impuls líbit. Tato stanice je už řadu let nejposlouchanějším českým rádiem a svoje vedoucí postavení v žebříčcích poslechovosti si i přes velkou konkurenci stále udržuje. Svým posluchačům přináší každý den pořádnou porci kvalitní české hudby, aktuální zpravodajství a různé zajímavé pořady a magazíny. Prostřednictvím internetu si jej pak můžete naladit kdekoliv na světě.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!