Rádio ImpulsKomerční stanice Rádio Impuls je dlouhodobě nejposlouchanější rádio v České republice. Rádio Impuls má celoplošné pokrytí a jeho program se zaměřuje zejména na českou hudbu v kombinaci s aktuálním zpravodajstvím, dopravními informacemi a zábavnými moderátorskými vstupy. Poslouchat rádio Impuls je možné nejen klasickým způsobem, ale i přes internet, v chytrých mobilních telefonech, televizích atd.

Historie rádia Impuls

Rádio Impuls zahájilo svoje pravidelné vysílání v roce 1999, kdy v českém rozhlasovém éteru nahradilo stanici Rádio Alfa, které se nepodařilo obhájit svoji licenci. Od té doby prošel Impuls mnoha změnami a stal se nejposlouchanějším rádiem v České republice. Diváci si tuto stanici oblíbili zejména díky množství české hudby, ale i díky kvalitním moderátorům a zajímavým pořadům, které Impuls denně vysílá. Za zmínku stojí i různé soutěže, které rádiu Impuls přidávají na popularitě také.

Sleduju seriály online zcela zdarma.Jak naladit rádio Impuls?

Jak už jsme si řekli, rádio Impuls je celoplošnou komerční stanicí, takže naladit si jej můžete prakticky kdekoliv v Česku. Dohromady je signál tohoto rádia šířen z 28 vysílačů, mimo jiné např. Praha, Brno, Pardubice, Ostrava, Jeseník, Jihlava atd. Jejich kompletní seznam včetně vysílacích frekvencí naleznete na webových stránkách Rádia Impuls.

Rádio Impuls v chytrých mobilních telefonech

Rádio Impuls si naladíte nejen v klasickém rádiu či autorádiu, ale můžete jej poslouchat i prostřednictvím Vašeho mobilního telefonu. Poslech rádií umožňují i některé klasické mobily bez operačního systému, u moderních smartphonů pak rádio Impuls naladíte nejen přes integrovaný rádiový přijímač, ale i přes internet díky speciálním aplikacím. Vybrat si můžete buď samostatnou aplikaci tohoto rádia (ta je dostupná zcela zdarma pro nejrozšířenější operační systémy Android a iOS) nebo některou z aplikací, umožňující poslech většího množství rádií. Asi nejlepší volbou je oblíbená aplikace TuneIn Radio, která je ke stažení zdarma a nabízí téměř všechny rádia na světě a to jak klasická, tak i ta internetová.

Programové schéma rádia Impuls

Program rádia Impuls se – podobně jako u jiných stanic – skládá z delších bloků, jež se skládají zejména z písniček (v tomto případě hlavně české hudby) a mluveného slova. Vysílání zahajuje čtyřhodinový ranní blok Haló, tady Impulsovi, následuje Dopolední Impuls s Vlastou Korcem, dále je na programu Odpolední Impuls s Ivo Apfelem, od 15 hodin pak Fanda a jeho banda, později pak reportáže, ankety, pořad v Česku to žije a na závěr dne pak Česká diskotéka plná největších českch hitů.

Oblíbené pořady na rádiu Impuls

Rádio Impuls vysílá spoustu zajímavých pořadů, kvůli kterým rozhodně stojí az to si tuto stanici alespoň občas naladit. Které z nich patří k těm nejatraktivnějším?

Fanda a jeho česká banda – tříhodinový odpolední blok, který se na rádiu Impuls vysílá každý všední den, vždy mezi 15. až 18. hodinou. Pořad moderují Petr Vondráček, Lenka Jurošková a Franta Matějíček a pokud se Vám tento pořad bude líbit, můžete si do oblíbených přidat i jeho facebookovou stránku.

Haló, tady Impulsovi – ranní vysílání rádia Impuls patří k těm nejposlouchanějším. Je oblíbené nejen díky množství české hudby, ale jeho popularitu zvyšují i soutěže o ceny. Na přípravě tohoto bloku se podílí hned sedm moderátorů a redaktorů.

Cestování s Jiřím Kolbabou – tento magazín na rádiu Impuls přináší posluchačům rozhovory s jedním z nejslavnějších českých cestovatelů, Jiřím Kolbabou. Pořad se vysílá v premiéře třikrát týdně ve všední dny a o víkendech a svátcích i v reprízách.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!