Rádio Blaník v chytrých mobilních telefonechPokud máte chytrý mobilní telefon, můžete rádio Blaník poslouchat kdekoliv, kde jste připojení k internetu. Nejste tak nijak vázaní na to, zda u Vás Blaník vysílá klasickým způsobem a poslouchat jej můžete kdekoliv na světě. K poslechu lze využít některou z mnoha aplikací, které umožňují příjem rádií z celého světa, asi tou nejlepší je TuneIn Radio, která je zdarma pro všechny tři hlavní operační systémy a jejím prostřednictvím naladíte snad každé rádio na světě. Možností je ale samozřejmě mnohem víc, pokud posloucháte pouze rádio Blaník a jiné stanice Vás nezajímají, můžete si do svého mobilu stáhnout samostatnou oficiální aplikaci tohoto rádia – samozřejmě zcela zdarma (k dispozici je pro Android a pro iOS).

ČT24 živě je velice zajímavé. ČT24 je zpravodajský televizní kanál.

Rádio Blaník na internetu a sociálních sítích

Internetové stránky rádia Blaník naleznete na adrese www.radioblanik.cz. Stránky jsou přehledné a dominuje jim velké logo rádia, hned vedle něj je informace o tom, jaký pořad se právě vysílá a jaká písnička právě hraje. Součástí webových stránek jsou i veškeré podrobné informace o rádiu, frekvence, kde lze rádio Blaník naladit, programové schéma a spousta dalších zajímavostí a informací pro posluchače této stanice. Rádio Blaník samozřejmě nemůže chybět ani na oblíbených sociálních sítích. Jeho profil tak můžete sledovat např. na Facebooku, kde rádio informuje o různých zajímavých akcích, koncertech atd.Písničky na přání na rádiu Blaník

Tak jako na mnoha jiných stanicích, ani na rádiu Blaník nechybějí oblíbené písničky na přání. Ty jsou na programu každý den od 19 do 21 hodin a v jejich moderování se střídají Monika Poledníková, Vlasta Suk a Žaneta Filípková. Žádosti o zahrání písničky na přání je třeba odeslat alespoň týden předem a to buď e-mailem, online na webové stránce rádia Blaník nebo klasickým dopisem. Kromě názvu písničky je nutno uvést i požadované datum + čas odvysílání a region, kde budete rádio poslouchat.

Poslechovost rádia Blaník

Rádio Blaník, které začalo vysílat před více než 15 lety, je nejposlouchanější regionální rozhlasovou stanicí v ČR a i v celkovém měřítku patří k rádiím s největším počtem posluchačů. Oblíbené je především u cílové skupiny od 30 do 59 let věku a vzhledem k jeho programové struktuře si ho oblíbili zejména ti, co upřednostňují českou hudbu. Pokud jde o konkrétní čísla, tak v prvním čtvrtletí roku 2015 mělo rádio Blaník denně 578 tisíc posluchačů, což je více než dvojnásobné množství oproti druhému Country rádiu. Z celoplošných rádií je pak nejposlouchanější rádio Impuls, dále pak Evropa 2, Radiožurnál a Frekvence 1.

Sledujeme filmy online a zdarma.

Internetové rádio Blaník CZ

Kromě hlavní verze rádia Blaník, kterou si můžete naladit i na klasickou anténu, existuje ještě samostatné internetové rádio Blaník CZ, jehož program se od hlavního rádia Blaník liší. Webové rádio Blaník CZ vysílá pouze prostřednictvím internetu a 24 hodin denně nabízí pouze české písničky (s výjimkou jedné slovenské písničky za hodinu). Velkou výhodou tohoto internetového rádia je především to, že vysílá zcela bez reklam a v internetovém přehrávači navíc u každé písničky vidíte i její kompletní text.

Rádio Blaník na YouTube

Kromě webových stránek a facebookového profilu má rádio Blaník také svůj vlastní profil na oblíbeném videoportálu YouTube. Na něm se můžete podívat na spoustu videí, na nichž jsou zachyceny např. koncerty, které rádio Blaník pořádalo, různé zajímavé akce, rozhovory, videa ze zákulisí atd. Celkově je na YouTube kolem 200 videí, která zaujmou hlavně příznivce české pop music a všechny posluchače tohoto rádia.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!