Moderátoři na rádiu Evropa 2Moderátor je většinou člověk s pozitivní osobností, který by měl umět řídit diskuzi, soutěž nebo celý program. Výraz moderátor vznikl z latinského „moderato“ a to znamená mírně. Moderátor či moderátorka je článkem mezi rádiem a posluchačem, jemuž předkládá neustále nové menu. Pro moderátora je nutné, aby hbitě a dokonale ovládal jazyk kterým hovoří, a jeho slova zaručovala velkou kvalitu projevu. Kromě toho skvělý moderátor by měl mít také osobní kouzlo, schopnost improvizace, důvtip, charizma a pohotovost s kterou dokáže moderovat jakýkoliv pořad. Všechny tyto aspekty jsou hrozně důležité, aby moderátor dokázal společensky přijatelným způsobem zvládnout všechny situace, jelikož v hodně případech vysílá živě a žádná z jeho chyb nemůže být smazána a nahrazena novým pokusem.

Sledujeme filmy online a zdarma.Mezi moderátory online rádia Evropa 2 naleznete:

» Libor Bouček

» Patrik Hezucký

» Leoš Mareš

» Jitka Pospíšilová

» Michaela Salačová

» Lucie Šilhánová

Pořady na rádiu Evropa 2

Internetové rádio Evropa 2, podobně jako všechny rádia, potřebuje vhodně zvolit program svého vysílacího času tak, aby zaujalo co nejvíce fanoušků. Smíchat ten vhodný mix mluveného slova s hudbou je velikým uměním, které na Evropě 2 dovedli k perfekcionismu. To na čem je na Evropě 2 nejvíce stavěno je její unikátní hudební mix, který obsahuje nové a populární kousky, které většinou jinde neuslyšíte. Mezi pořady se dá zařadit téměř vše od nejrůznějších druhů zpráv, songy na přání, přes bulvární drby, zprávy z nejrůznějších oblastí. Bezpochyby výbornou kategorií jsou rozhlasové povídky a seriály. Rozhlasové pořady na rozdíl od těch televizních kladou o mnoho větší nároky na diváky, protože sám posluchač si musí jednotlivé postavy a scenérie představit. Navíc jednotlivé postavy pozná pouze po hlase a to vyžaduje dokonalý jazykový projev na straně účinkujících.

ČT24 živě je velice zajímavé.

Mezi pořady rádia Evropa 2 naleznete:

» Afterparty

» Dance Exxtravaganza

» MaXXimum muziky

» Ranní show

» t-music chart

» Vyber si na maXXimum

Vysílače Evropy 2

Vzhledem k vývoji rádiového vysílání a málo volným kmitočtům je Česká Republika z hlediska rozhlasového vysílání rozdělena na jednotlivé části a každou z nich pokrývá odlišný vysílač. Z tohoto důvodu je ve všech oblastech nezbytné naladit svoji populární stanici Evropa 2 online na jiné vysílací frekvenci. Pro vaší pohodlnější orientaci je zde seznam vysílačů v jednotlivých regionech a uvedený kmitočet, na kterém je možné poslouchat online rádio Evropa 2.

Vysílače rádia Evropa 2:

Blansko 94,6 Praha 88,2
Brno 105,5 Praha – centrum 92,2
České Budějovice 90,5 Střední Čechy 105,5
Hradec Králové 99,5 Prachatice 89,3
Cheb 94,9 Sokolov 90,0
Jihlava 105,1 Špindlerův Mlýn 99,3
Karlovy Vary 93,8 Trutnov 107,3
Liberec 88,1 Ústí nad Labem 88,0
Mariánské Lázně 91,0 Velká Bíteš 99,7
Olomouc 99,3 Velké Meziříčí 92,9
Ostrava 97,7 Vrchlabí 106,4
Pardubice 99,5 Zlín 95,5
Plzeň 101,3 Znojmo 106,7

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací rádia Evropa 2 a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!